Deri Ceket Boyama

Deri Ceket Boyama

Deri çeket boyama ve deri eteğiniz için gerekli olan bütün boyama işlerinde 30 yıllık sektör tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz.

Deri çeket boyama işlemi deri eteğinizi yıllarca kullanmanıza olanak sağlayabilir. Bu işlemi yaptırarak derinin üzerinde meydana gelecek deformasyonların önüne geçebilmeniz mümkündür. Deri eteğinizin bakımını ihmal ederseniz derinin cildi aşınabilir, çeşitli kırışıklıklar oluşabilir veya katlama izleri meydana gelebilir. Ve tüm bu olumsuzluklar deri eteğinizin ömrünü azaltır. Ancak bunun önüne geçmek tamamen sizin elinizdedir. Ayrıca farklı farklı deri çeket boyama işlemleri (renk değiştirme, karartma, çizgileme, gölgeleme vb.) ile deri eteğinizi daha değişik ve modern görünümlü hale getirebilirsiniz.

Deri çeket boyama işi de diğer deri ürünlerinin boyanması gibi çok fazla dikkat ve itina ister. Yanlış yapılan bir işlem derinin formunu kaybetmesine, deri üzerinde tabaka oluşmasına, deri çeketin boyasının akmasına ve kötü bir görünüme sahip olmasına sebebiyet verebilir. Deri çeket boyama işlerinizi mutlaka bu konuda tecrübe sahibi kişi ve işletmelere yaptırmalısınız. 

E-Terzi olarak hem sektörel tecrübemizle hem de itinalı ve kaliteli çalışmalarımız ile deri çeket             boyama konusunda da her zaman hizmetinizdeyiz. 

Deri çeket boyama ile alakalı hizmet verdiğimiz belli başlı konuları aşağıda inceleyebilirsiniz.

    Boyama 

   Çizgileme

    Karartma

    Renk Değişimi

    Gölgeleme

    Koruma amaçlı kaplama

 

ÇALIŞMALARIMIZ