Oto Deri Koltuk Boyama

Oto Deri Koltuk Boyama

Deri aksamında oluşmuş tüm hasarı orjinaline uygun tamiri ve boyama hizmetleri zamanla deforme olan oto deri koltuklarınızı en yeni haliyle tamir edyoruz..

Kulandığımız yöntem ve ürünlerle herhangi bir zarar vermekten ziyade aracınızın koltuklarının döşemeleri çok daha uzun yıllar kullanabileceğiniz şekilde onarıyoruz..

 "Oto ve büro ev deri döşemeleriniz koltuklarınız boyanır..Orjinal garantili..

"Deri Mont Kabanları Ev Koltuklarınız Yumuşak Boyama Tekniği İle Boyanır."

Aracınızın koltuklarında oluşan her türlü hasarı en güzel bir şekilde onarıyoruz, onarılan koltuklarınısın vasra yıktıkları sökükleri onlarıda orjinaline en uygun bir şelikde tamir ediyoruz.

 Deri Boyama / Renk Değişimi

Otomobil derilerinde zamanla tipik aşınmalar oluşmaktadır. Bu aşınmalar bakım yapılmadığı zamanlarda daha büyük yırtık, deforme, çatlama gibi sorunlarla karşımıza çıkmaktadır. Özellikle araçların sürücü koltuklarının kenarları ve diğer giriş bölgeleri güçlü sürtünmeye maruz kalan yerlerdir ve orijinal renk zamanla solar. Deri boyamadaki amacımız araçlarınızın ilk günkü görüntüsüne kavuşmasını sağlamak ve araçlarınıza yenilenmiş bir görsellik sunmaktır.

Aracımızdaki deride oluşan bu problemleri 1.sınıf ithal CE Belgeli ürünlerimizi kullanarak, profesyonel bir şekilde onarım, tamir, bakım ve renk değişimini Cihan Oto Döşeme olarak siz değerli müşterilerimize sağlamaktayız. Aynı zamanda derilerinize bakım konusunda sizlere bilgiler ve ürünler temin etmekteyiz.

Kaliteden ödün vermeden, kişiye, beklentiye ve ihtiyaca özel deri boyamakta ve bu özel boyama derilerden otomobillerinize özel dizaynlar tasarlamaktayız. Araçlarınızın iç dekorasyonlarındaki deride yırtılma, deride solma, deride eskime, direksiyon aşınması, direksiyon çizilmesi, plastik aksamların solması, çizilmesi ve boyalarının soyulmasından kaynaklanan sorunlarınızı tamamen zevkinize göre deri tamiratı ve renk değişimi ile profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.

Boyalar araçlarınızın orijinal renk kodlarına göre hazırlanmakta ve hatasız bir şekilde uygulanmaktadır.

Kullandığımız tüm malzemeler dünyaca kabul görmüş kalite standartlarına uygun malzemelerden oluşmaktadır.

Yapılan tüm işlemler firmamız tarafından garanti kapsamındadır.

ÇALIŞMALARIMIZ